AJ KIA MOTORS VYUŽÍVA UNIVIEW IP VIDEO

Kia Motors Slovakia je najmodernejším výrobným závodom výrobcu automobilov Kia Motors, ktorý sa nachádza v Tepličke nad Váhom neďaleko Žiliny. Je to prvé a jediné výrobné zariadenie spoločnosti Kia v Európe.

V súčasnosti sa v zariadení nachádzajú desiatky kamier a NVR značky Uniview. Časť nainštalovaných kamier umožňuje prevádzkovateľom monitorovať komponenty v rámci procesu výroby automobilov. Zvyšok z nich je zodpovedný za zaznamenávanie kľúčových výrobných činností.

Integrujte obraz do systému sledovateľnosti výroby

Tieto kamery sú zodpovedné za monitoring dôležitej časti výrobného procesu v karosárni závodu KIA. Operátori sú vďaka systému schopní monitorovať proces výroby v reálnom čase prostredníctvom živého zobrazenia kamery a môžu zastaviť výrobný proces pri detekcii poruchy; súčasne sú všetky  aktivity robotov archivované snímkami alebo krátkymi videosekvenciami. Všetky činnosti vykonávané na monitorovanom pracovisku sú takto sledovateľné a dohľadateľné.

uniview-ip-cameras-in-slovakia2.jpg

Nový spôsob monitorovania videa pre výrobu

Spoločnosť Uniview poskytla kamery so špeciálne upraveným firmware, ktoré umožňujú úplne nový spôsob monitorovania nielen poskytovaním obrazu, ale najmä natívnym prepojením s výrobnými systémami. Dodané riešenie pomáha zaznamenávať kľúčové momenty pri výrobe a umožňuje ľahko spätne vyhľadať konkrétny okamih výroby.

Kamery Uniview vďaka upravenému firmware zabezpečujú extrémne krátke časy odozvy a pomocou H.265 a U-code výrazné zníženie toku údajov a potrebu úložného priestoru. Priemyselné kamery Uniview poskytujú vysokú kvalitu obrazu a atraktívny dizajn vhodný pre moderné výrobné zariadenia.

uniview-ip-cameras-in-slovakia3.jpg 

uniview-ip-cameras-in-slovakia4.jpg 

uniview-ip-cameras-in-slovakia5.jpg

Zdieľaj článok na sociálnych sieťach:

Ďalšie články z kategórie Kamery